top of page

BASKETBOL TOPU İMALATI

Promosyon Basketbol Topları - Özel Logo Baskılı

Basketbol Topu İmalatı;

Onok plastik olarak ihtiyaçlarınıza uygun Promosyon Basketbol Topları üretebiliriz. Basketbol Topları 8 panelli olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, logo ve sloganlarınızı basabiliriz. Basketbol kulüpleri veya logo baskılı promosyon çalışmalarınız için basketbol topları tasarlayabilir ve üretebiliriz. Promosyon basketbol topları etkinlikler ve marka bilinirliği için mükemmeldir. Logo baskılı basketbol topları, sporla ilgili promosyonlar için harika bir fikirdir ve potansiyel müşterilere yönelik mükemmel bir hediyedir. Basketbol toplarımız standart kauçuk malzemeden üretilir.

Promosyon basketbol topları % 100 Özel Baskılı olabilir! İmalathanemizde No:5 ve No:7 basketbol topu imalatı gerçekleşmektedir. 8 panel olarak üretim gerçekleştirmekteyiz.

Ülkemizde imalat maliyetleri sebebiyle iç saha kullanımı için deriden imalat yapılmamakta olup, Üretimimizde 5 ve 7 numara iç ve dış saha kullanımına uygun kauçuk basketbol topu imalatı yapılmamaktadır. 

 

İmalatını yapmış olduğumuz basketbol toplarımızı genelde promosyon çalışmalarına destek vermek amacıyla gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin daha yüksek kalitede ve deriden imalat veya diğer ölçülerde antrenman ve maç kalitesinde kişiselleştirebilir logo baskılı olarak basketbol topu imalatı talep etmesi durumunda ise Yurtdışı partner firmamız ile logo baskıları yaptırılmış ve hazır olarak ithalat yöntemiyle tedarik ederek müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Gerek imalatımızda gerçekleşen basketbol toplarımız olsun, gerekse üretimini ithalat yöntemiyle fason olarak partner firmamız kanalıyla yapılmış olun kurum ve firmalara yönelik %100 özelleştirilmiş tasarımlarla kaliteden ödün vermeden ilk günkü heyecanımızla destek sunmaktayız.

basketbol-topu-1-a.png

BOYUT SEÇENEKLERİ

  • 7 numara basketbol topunun çevresi yaklaşık 75-78 cm ve top başına yaklaşık 567-650gr. ağırlığındadır. 

  • 6 numara basketbol topunun çevresi yaklaşık 72-75 cm ve top başına yaklaşık 510-560gr. ağırlığındadır. 

  • 5 numara basketbol topunun çevresi yaklaşık 69,5-70,5 cm ve top başına yaklaşık 396-453gr.ağırlığındadır. 

  • 3 numara basketbol topunun çevresi yaklaşık 56-57 cm ve top başına yaklaşık 297-348gr. ağırlığındadır. Yaş grupları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.​

pembe-basketbol-topu-ölçü-ağırlık.png

Aklınıza gelebilecek her türlü spor topunu logo markanızı kaliteli olarak basabiliriz ve böylece markanızı mümkün olan en iyi şekilde sunarsınız. Logo markanızın bulunduğu basketbol topu, yeni ve mevcut müşterilerle benzersiz ve unutulmaz bir şekilde anında etkileşim sağlar.

Bize 0212 706 6020 numaralı telefonumuzu arabilir veya satis@onokplastik.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Genellikle aynı gün bize ileteceğiniz görsel ve teklif talebinize cevap verebiliriz!

yerli_üretim.jpg

Dikişli & Dikişsiz

FUTBOL TOPU İMALATI

ÖZEL TASARIM

LOGO BASKI

bottom of page