top of page

PLASTİK TOP İMALATI

Promosyon Plastik Top - Özel Logo Baskılı

Plastik Top İmalatı;

Plastik toplar bakkal ve marketlerde satılmasının yanı sıra kurum, belediye ve şirketlerin tanıtım ve açılışlarında promosyon çalışmalarına destek vermek amacıyla kurumlar kendi logolarının bulunduğu plastik topları bu organizasyonlarda ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Promosyon plastik topları açılışlar, tanıtımlar, belediye seçimleri, milletvekili seçimleri gibi bir çok organizasyonlarda katılımın çok olması sebebiyle etkili bir tanıtım için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun en önemli etkilerinden biri de fiyatının diğer promosyon ürünlerine göre uygun olması öncelikli olarak tercih edilmektedir.

İmalatımız plastik toplar istenilen ölçü ve gramaja göre yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra tek renk baskılı veya adet çokluğuna göre çok renkli olarak ta logo baskılı olarak pvc plastik top imalatı yapılabilmektedir. Talep edilen toplar içerisinde sipariş adetinin miktarına göre plastik top renkleri paylaşım yapılabilmektedir. Örnek olarak 1000 adetlik bir siparişte renk paylaşımı ancak 250'şer adet şeklindedir. Buradaki plastik top renk paylaşımı örnek olup, sizin tercih ettiğiniz renge göre imalat yapılmaktadır. Adet miktarı ne kadar çok olursa o kadar renk adet paylaşımı yapılarak tüm renkler karma olarak uygulanabilmektedir.

 

Tek renk logo baskı veya slogan baskılı imalat talepleri için minimum imalat adeti 1.000 adettir. Çok renkli imalat talepleri için ise imalat maliyetleri sebebiyle minimum imalat 20.000 adet olmalıdır.

LOGO BASKI - PLASTİK TOP

plastik-top-imalatı-promosyon-logo-baskı

Tek renk baskı
           &
Çok renk baskı

yerli_üretim.jpg

Dikişli & Dikişsiz

FUTBOL TOPU İMALATI

ÖZEL TASARIM

LOGO BASKI

bottom of page